برگرداندن پیج اینستاگرام به همراه بازگرداندن پیج زیر 13 سال

اگر از کاربران ثابت و همیشگی اینستاگرام باشید، به احتمال زیاد شما هم در مورد دیسیبل شدن پیج‌ها و مشکلات زیادی که کاربران برای بازگردانی پیج اینستاگرام خود با آن‌ها روبرو هستند، چیزهایی را شنیده‌اید. در این مقاله قصد داریم سه روش برای بازگردانی پیج های دیسیبل شده معرفی کنیم. با این روش‌ها می‌توانید احتمال برگرداندن پیج شخصی یا بیزینسی خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید.

روش‌های برگرداندن پیج اینستاگرام

 1. بازگردانی پیج اینستاگرام با تأیید هویت و ارسال مدارک شناسایی

ممکن است شما از طرف اینستاگرام به عنوان پیجی با هویت جعلی شناخته شوید. برای مثال اگر تعداد زیادی از کاربران، اکانت شما را به عنوان پیج فیک ریپورت کنند، اینستاگرام به واقعی بودن هویت صاحب پیج شک خواهد کرد.

چنانچه اکانت شما به دلیل مشکوک به فیک بودن غیرفعال شود، استفاده از مدارک شناسایی مانند پاسپورت، بهترین گزینه برای برگرداندن پیج خواهد بود. برای این کار کافی است:

 • ابزار تغییر IP (برنامه تغییر ip) گوشی خود را روشن کنید.
 • وارد سایت اینستاگرام شوید.
 • در صفحه‌ی بازشده، تیک گزینه‌ی Yes را فعال نمایید.
 • در کادرهای موجود به ترتیب نام کامل، نام کاربری، ایمیل، نام کشور را وارد کنید. (پیشنهاد می‌کنیم در کادر Country، نام کشوری را وارد نمایید که با استفاده از برنامه تغییر ip به ip آن کشور وصل شده‌اید.)
 • در بخش Choose Files هم تصویر مدرک شناسایی خود را آپلود کنید. (حتما از عکس پاسپورت برای احراز هویت استفاده کنید.)
 • در مرحله‌ی آخر روی گزینه‌ی Send کلیک نمایید.
بازگردنی پیج اینستاگرام با ارسال مدارک شناسایی

پس از انجام مراحل بالا و در صورت صحیح بودن مدارک ارسالی، تقریبا تا 72 ساعت پیامی مبنی بر فعال شدن اکانت خود از اینستاگرام دریافت خواهید کرد.

2.ارسال مدارک کاری

اگر پیجی که در آن مشغول به فعالیت کاری بوده‌اید، غیرفعال شده است، ارسال مدارکی که نشان دهنده‌ی بیزینس شما باشد، گزینه‌ی مناسبی برای برگرداندن پیجتان خواهد بود. برای مثال، کپی کردن محتوای پیج‌های دیگر می‌تواند یکی از اصلی‌ترین دلایل دیسیبل شدن پیج‌های بیزینسی و مخصوصاً Creator باشد.

برای ارسال مدارک کاری به اینستاگرام و احراز هویت کافی است:

  • تیک گزینه‌ی Yes را فعال نمایید.
  • در کادرهای موجود به ترتیب نام کامل، نام کاربری، ایمیل، نام کشور و تصویر مدرک کاری خود را وارد کنید.
  • در مرحله‌ی آخر روی گزینه‌ی Send کلیک نمایید.

  برگرداندن پیج اینستاگرام با ارسال مدارک کاری

  در صورت موفقیت آمیز بودن احراز هویت، اکانت شما تا چند روز آینده در دسترستان قرار خواهد گرفت.

  3. ارسال درخواست پشتیبانی

  چنانچه در پیج اینستاگرام خود مشغول به فعالیت بیزینسی نبوده‌اید و همچنین تصویری از خود نیز در پیج آپلود نکرده‌اید، بهتر است از این روش استفاده کنید. به این صورت که:

  • ابزار تغییر IP (برنامه تغییر ip) گوشی خود را روشن کنید.
  • برای ورود به سایت بازگردانی پیج اینستاگرام کلیک کنید.
  • در کادرهای موجود به ترتیب نام کامل، آدرس ایمیل، نام کاربری و شماره تلفن حساب کاربری خود را وارد نمایید.
  • در کادر آخر، دلیل درخواست خود را برای اینستاگرام شرح دهید.
  • برای مثال بی‌اطلاعی خود از قوانین اینستاگرام را دلیل نقض قوانین معرفی کنید و از اینستاگرام بخواهید اکانت شما را برگرداند.

  متن برای بازگردانی پیج اینستاگرام دیسیبل شده

  Greetings;
  I noticed that my Instagram account is disabled due to a violation of guidelines by making spam actions. I want to inform you that this violation was unintentional by all means as I wasn’t aware of Instagram’s terms of use. Taking this into consideration, I was hoping you could help me get back to my account. I can completely guarantee that no such violation of terms will happen in the future as I have read Instagram’s terms of use top to bottom. I would much appreciate it if you could help me as soon as possible.

  ارسال درخواست پشتیبانی به اینستاگرام

  چند نکته مهم

  1. در صورت دیسیبل شدن پیج اینستاگرام، پس از یک بار ارسال درخواست نا امید نشوید و به برقراری ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام ادامه دهید. چون هر بار به پشتیبان دیگری متصل خواهید شد و به همین دلیل امکان به نتیجه رسیدن درخواستتان وجود دارد.
  2. به هیچ وجه با IP ایران وارد لینک‌ها نشوید و قبل از کلیک روی لینک‌ها، ابزار تغییر IP (برنامه تغییر ip) گوشی خود را روشن کنید.
  3. توصیه می‌کنیم در کادر (Country) نام کشوری را وارد کنید کا با استفاده از برنامه تغییر ip به IP آن وصل شده‌اید. برای مثال اگر به IP کشور آلمان وصل شده‌اید، نام کشور را Germany وارد کنید.

  بازگردانی پیج اینستاگرام زیر 13 سال سن

  طبق قوانین اینستاگرام فقط افرادی می‌توانند در این شبکه‌‌ی اجتماعی فعالیت کنند که بالای 13 سال سن داشته باشند. این قانون در حالت کلی به منظور حفظ سلامت روحی و روانی کودکان از طرف اینستاگرام وضع شده است. به همین دلیل اگر هنگام ثبت نام در اینستاگرام سن خود را کم‌تر از 13 وارد کنید، اجازه‌ی ساخت اکانت و ورود به حساب کاربری به شما داده نخواهد شد.

  سن واردشده در اینستاگرام از طریق بخش Edit Profile قابل ویرایش است. برخی مواقع کاربران هنگام ویرایش سن خود، سال تولد خود را به اشتباه زیر 13 سال وارد می‌کنند و همین مسئله باعث مسدود شدن اکانت آن‌ها می‌شود. اگر زمان کنونی را سال 2021 در نظر بگیریم، نباید سال تولد خود را دیرتر از 2008 ثبت نمایید. برای مثال اگر سال تولد میلادی خود را 2010 وارد کنید، حساب کاربری شما از سمت اینستاگرام مسدود خواهد شد.

  اگر هنگام ویرایش اطلاعات پروفایل، سن خود را به کم‌تر از 13 تغییر دادید، برای رفع محدودیت سنی اینستاگرام و بازگردانی پیج کافی است مراحل زیر را اجرا کنید:

  1.ابزار تغییر IP (برنامه تغییر ip) گوشی خود را روشن کنید.

  2.وارد سایت اینستاگرام شوید.

  https://help.instagram.com/contact/730583250290732

  3.کادرهای موجود را به ترتیب زیر پر کنید:

  • Full name: نام کامل
  • Email address: آدرس ایمیل پیج
  • Instagram username: نام کاربری پیج اینستاگرام
  • Date of birth: تاریخ تولد (به میلادی)
  • Your ID: آپلود فایل مدرک شناسایی (ترجیحاً پاسپورت)
  • Any additional info: هر گونه اطلاعات اضافی که فکر می‌کنید می‌تواند برای بازگردانی پیج اینستاگرام شما کمک کند.
  • پس از وارد کردن اطلاعات روی گزینه‌ی Send کلیک کنید.
  بازگردانی پیج زیر 13 سال اینستاگرام

  نکات مهم در رفع محدودیت سنی اینستاگرام

  • موقع ورود به سایت اینستاگرام برای بازگردانی پیج زیر 13 سال، حتماً با (برنامه تغییر IP) ip خودتون رو تغییر بدید تا IP شما به عنوان کشوری غیر از ایران شناخته شود.
  • برای ارسال مدرک شناسایی حتماً از پاسپورت استفاده کنید. (چون معتبرترین مدرک بین‌المللی که مورد قبول اینستاگرام قرار می‌گیرد، همین مدرک می‌باشد.) مدارک شناسایی دیگر مثل کارت ملی، شناسنامه و … به ندرت توسط اینستاگرام تأیید می‌شوند.
  • از ارسال مدرک شناسایی خود نگران نباشید. مدرک ارسالی شما پس از کلیک روی گزینه‌ی Send، رمزنگاری شده و به جز پشتیبانی اینستاگرام هیچ شخص دیگری قادر به مشاهده‌ی آن نخواهد بود.
  • اگر پس از ارسال درخواست، پاسخی از طرف اینستاگرام دریافت نکردید، نا امید نشوید. چون احتمال دارد در دفعات بعدی به پشتیبان دیگری از اینستاگرام متصل شده و موفق به بازیابی پیجتان شوید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا